Тернопільським АТОвцям знаходять роботу

У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості у пошуках роботи у січні – червні  2017 року перебували на обліку 133 демобілізованих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції, що проживають в м. Тернополі, з них мали статус безробітного та отримували допомогу по безробіттю 108 осіб.

З початку року 26 осіб працевлаштовані за сприянням служби зайнятості, з них 6 військовослужбовців працевлаштовані з компенсацією  роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску та 1 учасник АТО отримав одноразово допомогу для організації підприємницької діяльності, 13 – направлені на підвищення кваліфікації.

За станом на 01 серпня 2017 року на обліку у центрі зайнятості перебувають 76 військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції, звільнених з військової служби, що проживають в м. Тернополі та потребують соціального захисту. Проводиться відповідна робота щодо сприяння їм у підборі підходящої роботи. Значна частина військовослужбовців на даний час проходить реабілітацію після звільнення з лав ЗСУ, що унеможливлює прискорення їх працевлаштування.

 

Коментарі закриті.