Стало відомо, хто із зірок виступатиме для тернополян на свята

З 23 по 28 серпня у Тернополі триватимуть святкові заходи з відзначення Дня Державного Прапора, 26-ої річниці Незалежності та 477-ої річниці Дня міста.

Хедланером до Дня Незалежності стане рок-гурт «Мотор’Ролла», який виступатиме на Театральному майдані 24 серпня.

Довідково: Мотор’ролла — український рок-гурт з Хмельницького, створений у 1994 році. У 1995 та 1997 роках гурт ставав лауреатом фестивалю «Червона Рута». Автори та виконавці хітової пісні “Восьмий колір”

27 серпня на Набережній ставу відбудеться концерт тернопільських гуртів та хедлайнера вечора – гурту «Kozak System».

Довідково: KOZAK SYSTEM (“Козак Систем”) – український рок-гурт, який постійно представляє Сучасну Україну на європейських та світових музичних фестивалях. Заснований в 2012 році у Києві з музикантів, які вийшли зі складу гурту “Гайдамаки”. Станом на 2017 рік мають три записаних платівки: “Шабля” (2012), “Пісні самонаведення” (разом з Тарасом Чубаєм, 2014) та “Живи і Люби” (2015). На 2018 рік запланований реліз четвертого лонгплея. Гурт складається з п’ятьох музикантів: вокал/акордеон, гітара, бас, труба та ударні. KOZAK SYSTEM за час свого існування відвідали з концертами більше 18 країн світу.

Для поціновувачів класичної естрадної музики у парку Національного відродження виступить народний артист України Степан Гіга.

Коментарі закриті.