На Тернопільщині відзначили кращих працівників ветеринарної медицини

Традиційно в Україні у другу неділю серпня відзначається День працівника ветеринарної медицини. З цієї нагоди напередодні свята в області відзначили кращих працівників цієї сфери, – повідомляє прес-служба ОДА.

Привітали ветеринарів з їхнім святом голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук, Перший заступник голови Тернопільської ОДА Іван Крисак та начальник головного управління Держпродспоживслужби у Тернопільській області Василь Хомінець.

veteryn-2017-1

Під час привітання Перший заступник голови Тернопільської ОДА Іван Крисак наголосив, що ветеринари щодня виконують неймовірну роботу, підказують та вносять корективи і у звичний ритм життя, і тоді, коли виникають форс-мажорні обставини.

«Мені б хотілося, щоб у нас армія ветеринарів повернулася до колишнього рівня, коли в кожному господарстві було по два-три ветеринари. На сьогоднішній день в області ветеринарів значно менше, але виклики перед ними зовсім немалі. Ваша робота безумовно потрібна, і сьогодні, в переддень вашого свята, приємно, що служба працює і дає результати. Тому дозвольте привітати вас зі святом від себе особисто та від голови Тернопільської ОДА та побажати вам доброї та згуртованої праці», – зазначив Іван Крисак.

При цьому, від імені очільника області Степана Барни були вручені грамоти обласної державної адміністрації кращим працівникам ветеринарної медицини.

veteryn-2017-2

Так, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у забезпечення стійкого епізоотичного благополуччя та з нагоди Дня працівників ветеринарної медицини відзначили:

ГИКАВЧУКА Михайла Миколайовича – провідного лікаря ветмедицини – епізоотолога Бучацької районної державної лікарні ветеринарної медицини;

КРАВЧУК Валентинівну Сергіївну – головного спеціаліста відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарії Управління Держпродспоживслужби в Кременецькому районі; МІНЯЙЛА Олександра Івановича – заступника начальника Управління – начальника відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарії Управління Держпродспоживслужби в Лановецькому районі;

РЕГУША Володимира Володимировича – провідного лікаря ветмедицини – епізоотолога Борщівської районної державної лікарні ветеринарної медицини;

ЦЯПУТУ Василя Васильовича – заступника начальника Управління – начальника відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарії Управління Держпродспоживслужби в Підгаєцькому районі.

Коментарі закриті.