На Тернопільщині провели футбольний турнір пам’яті Героя АТО

Швидкоплинно йде час. Ще ніби недавно Володя Трух, який героїчно загинув, захищаючи Донецький аеропорт, стояв у воротах футбольної команди свого рідного села Жабинці, а вже втретє друзі-односельчани, завдячуючи підтримці директора ПСАФ «Нічлава» Степана Коціри, депутату районної ради Ярослава Мазника та місцевої влади (голова ОТГ Іван Воробець, староста Анатолій Лахман) провели турнір його пам’яті. До пам’ятника Володимира капітани команд поклали квіти, всі гравці пом’янули Героя Хвилиною мовчання.

У турнірі, крім жабинецкого «Сокола», який грає в чемпіонаті району, взяли участь чабарівська «Нива», дві команди ветеранів, тернопільської «Ниви», та місцеві в складі яких на поле вийшов батько героя, теж Володимир. Обслуговував змагання суддя ФФГР Степан Стадник.

Чабарівські футболісти, котрі виграли турнір, Кубок залишили на згадку про сина його батькам. Призери, а це «Сокіл» та ветерани – тернополяни – нагороджені грамотами та медалями.

Також організатори відзначили кращих у номінаціях. Так, кращим воротарем став коцюбинчанин, що стояв на останньому рубежі за ветеранів «Сокола», Іван Крушний, кращим захисником – його «одноклубник» Андрій Базилевич, а найкращим гравцем – Ігор Сороцький з тернопільської «Ниви».

Коментарі закриті.