У Тернополі чоловіки побилися через… цигарку!

Два кримінальних провадження за фактами нанесення умисних легких тілесних ушкоджень слідчі Тернопільського відділу поліції розпочали за зустрічними заявами 30-річного жителя села Великі Бірки та 48-річного тернополянина.

Конфлікт та бійку спровокувала кинута молодшим з опонентів недопалена цигарка, – повідомляє ТернопільНаживо.

Як встановили поліцейські, житель Великих Бірок сидів у припаркованій автівці поблизу автовокзалу. З салону – під ноги жінці, що стояла неподалік, полетів недопалок. Остання зробила зауваження чоловікові. З цього й почався конфлікт. На крики відреагував 48-річний тернополянин. Між чоловіками зав’язалася бійка.  Хто кого вдарив першим – слідство з’ясує, адже обидві сторони дають протилежні покази.

30-річний бірківчанин після випадку звернувся до травмпункту, де попередньо йому було діагностовано закриту черепно-мозкову травму, струс мозку та забої. Тернополянин за допомогою медиків не звертався. Обом видано направлення на проходження судово-медичної експертизи.

Триває розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за частиною першою статті 125 КК.

Коментування вимкнено до запису “У Тернополі чоловіки побилися через… цигарку!”

  1. Ганна коментує:

    Випадок про недопалок говорить,що не всім довподоби така поведінка ,що кинутий недопалок спровокував на бійку….Тож, ставаймо культурніші,якщо хочемо жити в цивілізованій країні.