Тернопільська школярка підкорила Швейцарію

З 19 по 23 червня слухачі МАН України навчалися на базі Європейської організації ядерних досліджень (СЕRN) у рамках П’ятої наукової школи з фізики у м. Женева Швейцарії. Учасницею цієї школи також стала  Хомишин Олександра, учениця 9 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов. Про це повідомляє сайт обласного управління освіти.

Школярка поділилася своїми враженнями від подорожі:

Протягом п’яти днів ми вивчали фізику високих енергій. Разом з іншими учнями-фізиками ми відвідали музей на базі CERN, де була представлена модель Великого адронного колайдера, та вражаючу мультимедійну виставку «Universe of Particles», яка показала зіткнення фундаментальних частинок у збільшеному вигляді.

Пізнаючи природу елементарних частинок, ми брали участь у фізичних дослідах: на базі CERN конструювали прототипи камери Вільсона з метою реєстрації треків частинок, а у інституті Женеви експериментували з рідким азотом та електричними приладами. Крім того, побували в головній у Європі штаб-квартирі ООН, яку ще називають Палацом Націй.

Протягом кількох днів школярка відкрила для себе багато нового та цікавого, а також отримала море незабутніх вражень та емоцій.

Надія Будій, директор Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов,  привітала ученицю, а також зауважила, що Олександра не перша, хто підкорив Женеву. У 2016 рокі  ще один школяр ТСШ № 3, а саме – Богдан Макарчук, також студіювався у Швейцарії.

Коментарі закриті.