На тернопільському автовокзалі жебраків лякають поліцією

Ще 5 травня на сайті Тернопільської міської ради Віталій Анатолійович Подмарьков зареєстрував петицію, згідно з якою просив заборонити жебрацтво на території автовокзалу, пише Про Те.

Чоловік зауважував, що нахабність жебраків почала переходити усілякі межі, а значна частина з них використовує неповнолітніх дітей, що є порушенням законодавства України. Менше ніж за місяць цю петицію підтримали 327 чоловік із 300 необхідних. А тому її довелося розглянути і дати відповідь.

Відповідь підписав заступник міського голови Тернополя Іван Хімейчук. Іван Сергійович погодився із автором петиції, що за використання малолітніх для зайняття жебрацтва і справді існує кримінальна відповідальність. А тому направили звернення до Тернопільського відділу поліції Головного управління національної поліції в Тернопільській області та в Управління патрульної поліції в Тернополі для вжиття заходів реагування згідно чинного законодавства.

Тобто жебраками на автовокзалі Тернополя тепер упритул мала б зайнятися місцева поліція. Ось тільки чи займеться? Чомусь є великі сумніви. Адже жебраки там з’явилися не місяць тому. Вони там вимагають гроші у пасажирів роками. І всі про це знають. Знала міліція, знає і поліція. Як знає, що при цьому порушують законодавство, але чомусь не реагує. Можливо аж тепер щось зміниться і відповідні органи нарешті почнуть виконувати свій безпосередній обов’язок.

 

Коментарі закриті.