У Тернополі заблоковано роботу КП «Тернопіль Інтеравіа»

У зв’язку із розірванням контракту з попереднім директором КП «Тернопіль Інтеравіа» Іваном Сороколітом, робота підприємства заблокована. Таку інформацію було оприлюднено на сторінці КП «Тернопіль Інтеравіа» у соцмережах, – пише «ТернопільLive».  

Відтак, станом на ранок 14 червня 2017 року були відсутні документи підприємства, справи, матеріальні цінності, печатка. Через це немає змоги перевірити стан бухгалтерії, активних проектів, прийняти та відправити кореспонденцію, підписати акти, зробити проплати по договорах, прийняти дзвінки на контактний телефон, який вказаний як головний на підприємство, виплатити заробітну плату колективу та інше.

Згідно чергової інформації, поданої на сторінці КП, станом на 15 червня ситуація не змінилась. Відтак це унеможливлює виплату авансу працівникам. Наступна проблема, яку озвучили в “Тернопіль Інтеравіа”  і яку потрібно вирішити, – необхідність терміново підготувати акти на проплати за послуги відеоспостереження, що надає КП «Тернопіль Інтеравіа».

Відтак, працівники підприємства через соцмережі звернулись до свого колишнього директора з проханням повернути майно та документи. Ще одне звернення із закликом вплинути на критичну ситуацію, що склалась, аби вирішити проблему функціонування підприємства у законний спосіб, КП «Інтеравіа» адресувало і до активних людей, політиків, депутатів, журналістів, міської влади, правоохоронців.

Коментарі закриті.