Діти Торонто — дітям Тернополя…і не тільки

IMG_3426Уже за кілька тижнів діти-сироти від Тернополя до Харкова, від Ковеля до Кривого Рогу c отримають адресно подарунки від українських дітей Канади. Цьогоріч ― серед таких діток найбільше тих, хто втратив батька під час бойових дій в зоні АТО (списки надані ГО “Українці разом”). Також, подарунки надіслані на літні табори для сотень дітей із сиротинців зі всієї України, які пройдуть в Луцьку (організований ГО “Меценати для солдат”) та Ворохті (організований Канадською організацією “Допомога Україні”).

Ось уже третій рік поспіль, 4 червня 2017 р. у м. Торонто, Канада пройшов Благодійний Марафон “Діти Торонто – дітям-сиротам в Україні”. Захід організували Міжнародна Організація Українських Громад “Четверта Хвиля” у співпраці з Help Us Help The Children, Шкільною радою Конгресу Українців Канади, відділ Торонто, а також Театрально-музичною студією ім П. Олійника. Лише за чотири години Марафону нам вдалося зібрати близько 2.5 тонн одягу, іграшок та шкільного приладдя. Усі кошти, зібрані під час Марафону будуть використані на пересилку зібраних речей та проведення літніх таборів для дітей-сиріт в Україні. Під час свята діти мали змогу написати листи і намалювати малюнки для своїх ровесників в Україні.

IMG_3522_smallУнікальність цього проекту в тому, що юні учасники Дитячого Марафону не лише мають змогу показати свої таланти, але й поділитись речами з іншими дітками, які зараз перебувають у сиротинцях або не мають повноцінної сім’ї ― адже більшість речей для Марафону приносять саме діти. Таким чином, ми намагаємось навчити малюків надзвичайно важливого і доброго почуття співпереживання.

Тернополяни уже добре знають про діяльність “Четвертої хвилі”, адже саме за інінціативи цієї організації в Тернополі п’ять років поспіль проходив Чемпіонат діаспорних команд по футболу. Серед членів “Четвертої хвилі” – багато вихідців з тернопільщини. І хоч зараз вони живуть за океаном, їхнє серце — тут, і вони це доводять своєю активною діяльністю для рідного краю.

Таміла Карпик, Член дирекції ГО “Четверта хвиля”, Торонто, Канада, karptami@gmail.com

Коментарі закриті.