У Тернополі дітки обирали професію

14 травня в парку Національного Відродження в м. Тернопіль відбулося яскраве дійство, приурочене до Дня Матері та Міжнародного дня сім’ї. Діти разом із батьками не лише подивились урочистий концерт, а й мали можливість взяти участь у різноманітних квестах, іграх, вправах, які організовували громадські та волонтерські організації.

На запрошення Тернопільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді до свята також долучились і фахівці відділів активної підтримки безробітних та взаємодії з роботодавцями Тернопільського міськрайонного центру зайнятості. Був розгорнутий мобільний центр профорієнтації та створені ігрові локації для різновікової категорії відвідувачів – «PROFI LAND».

Надзвичайно активними були наймолодші учасники заходу. Світ професій для них виявився дуже цікавим. Діти із задоволенням складали пазли, відгадували загадки, ребуси та прислів’я про професії; брали участь в іграх ”Доповни речення”,  ”Назви професію”;  малювали на асфальті представників  певних професій.

Популярністю користувалась гра “Чарівний мішечок”, учасникам якої пропонувались іграшкові знаряддя праці, а переможцем був той, хто назве найбільше професій, пов’язаних із вибраним предметом. Кожен малюк удома має безліч таких предметів, але у гурті з’ясувалось, що один і той самий предмет може застосовується у різних професіях.

Кожен із учасників мав можливість перевірити свої знання та дізнатися щось нове зі світу професій під час гри ”Предмети та професії”. Завдання полягало в тому, щоб біля карток із зображеннями професій розкласти предмети, які використовуються у праці людей того чи іншого фаху.

Старшокласники пройшли профдіагностичне тестування, дізналися про можливість он-лайн тестування за допомогою міжнародної тестової методики «Magellano Університет».

Дорослі також скористатися інформаційно-консультаційними послугами фахівців міськрайонного центру зайнятості. Вони цікавилися можливостями працевлаштування на ринку праці Тернопільщини, актуальними вакансіями як на постійні, так і на тимчасові роботи; професійної підготовки, підвищення кваліфікації, підтвердження кваліфікації (неформального навчання), питаннями отримання ваучера на навчання; розпитували про послуги служби зайнятості населенню, умови реєстрації в центрі зайнятості тощо.

Відвідувачі згаданого мобільного центру отримали необхідні контактні дані МРЦЗ та інформаційні буклети і листівки з пошуку роботи.

 

Коментарі закриті.