Мешканців Городниці лякають незнайомцями з «гіпнотичними здібностями»

Того дня, коли в Тернополі сталася скандальна бійка у готельному комплексі «Глобус» (до якої «доброзичливці» всіляко намагаються «приплести» агрохолдинг «Мрія»), а саме – ввечері суботи, 22 квітня, відбулась іще одна інформаційна атака конкурентів «Мрії» на мешканців області, – пише «TeNews».

На всіх вулицях села Городниця Гусятинського району були поширені дуже незвичні оголошення. Самодруки турботливо попереджали місцевих мешканців про те, що на них нібито чигає неабияка небезпека. А саме – що селяни можуть стати жертвами гіпнозу! Та ще й у виконанні «російськомовного десанту», який дуже добре знає «психологію людей» і вже вирушає на Гусятинщину, аби відібрати у селян їхню землю.

mria-ogolosh

Авторства на цьому «шедеврі», звісно, не зазначено. Але жителі Городниці розповідають, що бачили, як ці оголошення розносили селом колишні працівники того ж таки агрохолдингу «Мрія» – дітища місцевого магната Івана Гути. Нагадаємо, що після дефолту та банкрутства агрохолдинг перейшов до нових міжнародних власників, а керує тепер компанією новий генеральний директор «Мрії» – Саймон Чернявський.

Сам Іван Гута часу не гаяв, і вже створив собі нове сільськогосподарське підприємство під назвою «Аграрна Городниця», що претендує на землі, як не важко здогадатися з назви, у Городниці, та й інших селах Гусятинщини також. Гута навіть особисто їздив та агітував селян укласти з ним договори оренди. А допомагають йому в цьому деякі колишні працівники «Мрії», які послідували за своїм колишнім директором, активно намагаючись «відбілити» рештки його змарнованої репутації за допомогою ось таких оголошень та інших методів. Серед іншого, вони, скажімо, активно займаються інформаційними провокаціями та дезорієнтують селян.

З огляду на такі оголошення та інші хитрі прийоми, можна зробити висновок, що Гута і Ко вважають потенційних пайовиків «Аграрної Городниці» цілковитими дурнями і відверто глузують з них. Приймаючи їх за темну і неосвічену масу, плетуть небилиці і розносять їх людям під хати з однією метою – не дозволити селянам продовжити співпрацю із «Мрією» Чернявського. Самі-то Гути знають, як це – їздити по закордонах, насолоджуючись розкішним життям на вкрадені мільйони. А селян підпускати до Європи не хочуть ні на крок, – нехай собі закордонні інвестори зі своєю чесністю, прозорістю і європейськими цінностями роблять бізнес в іншому місці.Коментарі закриті.