Як живуть, скільки заробляють та чим вгощають клієнтів тернопільські повії (ФОТО)

Більше місяця тому у двокімнатній квартирі на вулиці Ломоносова в Тернополі повії-близнята влаштували підпільний бордель. Клієнтів запрошували через оголошення у соцмережах. Загалом, згідно офіційних зведень, облави правоохоронців на борделі тепер не рідкість. Разом із тим, кожен корінний житель міста знає місця, які традиційно у нас “облюбували” дівчата легкої поведінки. З появою Інтернету з’явилась можливість дізнатись більше про побут та деталі роботи тернопільських проституток.

Проаналізувавши різні сайти та соцмережі, вдалося встановити, що за годину роботи тернопільські повії, які шукають клієнтів вздовж транспортних артерій, заробляють близько п’ятисот гривень. Клієнти, – як правило, водії далеких рейсів, а іноді і таксисти. Головним місцем “полювання” дівчат дуже довго залишалася вулиця Протасевича. Жителі цього району скаржились на таке сусідство, мовляв, розбірки між сутенерами, жіночі бійки та секс у них під вікнами – вже звична справа.

10181009m

Фото: 20 хвилин

Існує ще й VIP-клас повій. Це переважно дівчата модельної зовнішності із дуже широким спектром послуг (іноді навіть і різного роду збочення, аби підіграти забаганкам клієнта), професійним портфоліо та власним місцем для зустрічей. За ніч із такою дамою доведеться віддати від 2.500 гривень. Іноді година задоволення із повією VIP-класу може сягати 150 доларів. До речі, деколи у вартість входить навіть сніданок для клієнта: вівсянка з фруктами або інша типова ранішня страва. Хтось із господинь вгощає “гостей” обідом.

EQ9xG4FrMlg

u6JIHUDfZm8

T5mj92is3KA

Рекламують себе проститутки на багатьох популярних сайтах, прикриваючись красивим словом “ескорт” або “супровід”. На практиці – жінки проводять час із клієнтами, а згодом приступають до інтимної кульмінації. Проте існують і спеціалізовані сайти, на яких дівчата не приховують ані своїх облич, ані свої наміри заробити гроші сексом. За день на таких платформах пошуку кохання з’являється близько тридцяти нових оголошень лише з одного міста Тернопіль!

Проте, якщо добре “прошерстити” чоловічі Інтернет-форуми, стає зрозумілим, що ситуація у місті під контролем правоохоронців. Багато любителів “полунички” скаржаться, що в Тернополі туго з “феями кохання”. Ще менший вибір у жінок: контакти повій чоловічої статі знайти доволі важко. Та й більшість із таких осіб – нетрадиційної орієнтації.

Протидіяти цьому явищу в державі важко, оскільки за заняття проституцією існує лише адміністративне покарання, а це в основному штрафи та громадські роботи.

Фото: Досьє 102

Фото: Досьє 102

За даними Українського інституту соціальних досліджень, 20% дівчат займаються проституцією для власного фізіологічного задоволення, 70% – шукають легких грошей, 60% – розглядають секс-бізнес як тимчасове заняття, близько 30% – працюють повіями за примусом.

Коментарі закриті.