Триває робота щодо підготовки загонів територіальної оборони

Минулого тижня відбулась робоча зустріч Штабу сприяння теробороні Тернопільської області. До складу Штабу входять 24 ГО Військово-патріотичного виховання та підготовки і Ветеранські організації Воїнів АТО, Афганістану, Миротворчих операцій.

Рух Сприяння Територіальній Обороні (м. Київ) представив свої напрацювання в області підготовки Територіальної оборони, взаємодії з РНБО, Генеральним Штабом та командуванням Сухопутних військ, розробкою нормативно-правової бази та методик підготовки і функціювання для Тероборони. Також представлено напрацювання в напрямках розвитку і підготовки загонів Тероборони, створення Студгвардії та просуванню військово-патріотичного виховання на теренах Тернопільської області.

Під час зустрічі досягнуто домовленостей про взаємодію Тернопільського Штабу РСТО та Центральним апаратом Руху СТО, обмін напрацювань, створення нормативно-провових документів, організацію спільних вишколів і основним це спільно Розвивати Територіальну Оборону України.

Також в рамках Руху сприяння тер.оборони в СК “Центуріон” відбувся семінар інструктора з крав маги Михайла Левицького пороботі зі збороєю (пістолет), а також семінар надання долікарської допомоги  по протоколу ТССС за участі ТДМУ ім. І. Я. Горбачевського, рятувальників і військової розвідки.

Коментарі закриті.