Прокурор області – делегат на всеукраїнську конференцію прокурорівУ  прокуратурі Тернопільської області 19 квітня  2017 року  відбулися збори прокурорів, на яких обрано  трьох делегатів на всеукраїнську конференцію прокурорів.

Очільник відомства В‘ячеслав Перч, відкриваючи збори, зазначив, що кожен з учасників сьогоднішнього заходу стає творцем історії прокурорського самоврядування, оскільки  саме  представники регіональних, місцевих прокуратур  та Генпрокуратури України формуватимуть інститут  для  колективного вирішення питань внутрішньої діяльності прокуратури.

Прокурорсько-слідчі працівники апарату прокуратури області обрали, шляхом таємного голосування,  трох  із шести запропонованих кандидатів на всеукраїнську конференцію. Отож, Тернопільщину у складі делегації, представлятимуть прокурор  Тернопільської області В‘ячеслав Перч, начальник управління нагляду у кримінальному провадженні Віталій Стадник та прокурор відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих регіональної прокуратури Павло Самойлов.

Аналогічні збори прокурорів відбулися у чотирьох місцевих прокуратурах Тернопільської області, у яких обрано по два делегати.   Надалі, 11 делегатів візьмуть участь у всеукраїнській конференції, що відбудеться  26 квітня 2017 року у Києві.

 

Довідково: 15 квітня 2017 року набрали  чинності положення Закону України «Про прокуратуру», якими передбачено функціонування органів прокурорського самоврядування та Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.

Відповідно до вимоги статті 69 Закону, для участі у конференції прокурорсько-слідчі працівники органів прокуратури області повинні обрати трьох делегатів від регіональної прокуратури та по два – від кожної місцевої прокуратури, шляхом таємного голосування.

Поділитися новиною

Share to Google Plus
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Залишити коментар