На історичній карті Тернополя можна буде прослідкувати історію міста (ФОТО)

На історичній карті Тернополя можна буде прослідкувати історію Тернополя. Над картою розпочали працювати 10 квітня, планують завершити в травні.

Проект „Інтерактивна історія України” стартував у Києві 3 квітня. Організатори кажуть: хочуть створити візуальну історію країни за останніх 50 років. Спочатку відтворять історію найбільших обласних центрів України. Повідомляє 20 хвилин.

thumb_563520_news_m

Тернопільські активісти із товариства дослідників історії «Кліо» збирають світлини старовинного міста, а також відеоінформацію.

Залежно від того, як будуть заповнюватися «білі плями» на комп’ютерній карті, ми будемо створювати панорамні огляди Тернополя, – говорить голова «Кліо» Сергій Олексієвич, – Люди гортатимуть мишкою мапу 1900-го року, так само як зараз в пошуках необхідної локації гортають карти на спеціальних сервісах в Яндексі чи Гуглі. Навівши курсор на споруду чи пам’ятник, користувач зможе дізнатися, як об’єкт виглядав раніше, які додаткові зображення у нас є для цієї пам’ятки тощо. Йому будуть доступні посилання на історичні документи, де згадується цей об’єкт.

Коментарі закриті.