Аферисти обманюють навіть щодо продажу наркотиків

Написи “Telegram @kladdiki” знову почали з’являтися на будинках Тернополя. Є вони на окремих рекламних плакатах чи просто нанесені на конструкціях зупинок громадського транспорту. Однак, як розповів на пресовій конференції начальник головного управління нацполіції в області Олександр Богомол, насправді це  – шахрайська схема, – повідомляє “20minut.ua”

“У поліції зробили невелику закупку на незначну суму. Другий тиждень «покупцям» морочать голову – мовляв, з дня на день товар прибуде. Це шахрайська схема, розрахована на те, що потерпілий не звертатиметься до правоохоронних органів, бо це людина, яка хоче купити наркотики. Це приблизно те саме, коли проституток замовляють через Інтернет, переказують гроші, а потім ні грошей, ні проститутки. Така схема перестане працювати за кілька тижнів, коли наркотично залежні особи зрозуміють, що їх дурять”, – повідомив очільник поліції краю. Але порушити кримінальне провадження за фактом шахрайства правоохоронці не можуть, бо немає звернень осіб, яких ошукали.

“Можливо, нам вдасться цю схему поламати і порушити кримінальну справу за фактом збуту наркотиків. Але не буде потерпілої сторони – це все буде безрезультатна робота,” – каже Олександр Богомол.

hBd06rQJwqo

Нагадаємо, у Тернополі поліція затримала групу наркоторговців. Злочинці продавали дурман через Інтернет, а свої послуги рекламували, залишаючи написи на стінах будинків.

«Телеграф – сладості» – такі написи неодноразово з’являлися в різних частинах Тернополя впродовж останніх кількох місяців. Саме цим завуальованим способом наркоторговці продавали свою сировину.

Коментарі закриті.