Польські пограничники побили українську родину (ВІДЕО)

Люди відстояли близько 8 годин в черзі, рухаючись в сторону України.  Після чергового запуску, батько побіг поруч в супермаркет “Бедронка”,в цей час поляки почали запускати машини.

Син водія, на вигляд 16-18 років, який сидів на пасажирському сидінні і чекав на повернення батька – до нього підійшли польські прикордонники, які наказали йому пересісти за кермо і без батька їхати в сторону України.

Після відмови вони відкрили автомобіль і почали витягати силоміць хлопця поваливши його на дорогу,пробували надіти йому наручники,при тому навмисно намагалися зламати йому руку,що обурило навкруги всіх людей. Батько, який повертався з супермаркета, як кожен нормальний мужчина, повідштовхував від сина прикордонників.

В сутичці постраждала старша жінка, яка їхала з ними і намагалась захистити хлопця. На захист сім’ї прийшли десятки людей з черги,які не дали закувати сім’ю, але прикордонник гарантував арешт при в’їзді на кордон. Люди пробували викликати поліцію,але та чуючи, що інцидент з прикордонниками,відмовлялися від виїзду,тільки коли з стоянки поляки почали дзвонити і українці з Грецьким і Німецьким громадянством тільки тоді відреагували. Люди просили для старшої жінки, яка постраждала викликати медичну допомогу,в чому прикордонники відмовили і почали інтенсивний запуск машин в сторону кордону,щоб позбутися свідків.

Коментарі закриті.