Московських священиків з Тернопільщини підозрюють у сепаратизмі

Сайт «Миротворець» нещодавно оприлюднив анкети двох священнослужителів УПЦ МП з Тернопільщини, в яких описані факти їхньої антиукраїнської діяльності.

Одним з них виявився благочинний УПЦ МП Шумського району о. Михаїл Костюк, котрий зривав українську символіку в православному храмі м. Шумськ.

Його колега, насельник Свято-Успенської Почаївської лаври монах Бенедикт, пішов ще далі та у своєму відео-зверненні закликав росіян прийти на допомогу московській церкві на Західній Україні та агітував за встановлення православної монархії під керівництвом Росії.

Втім, московських батюшок з Тернопільщини нещодавно перевершив їхній «брат по вірі» зі Східної України. Нещодавно в мережі були опубліковані фото загубленого посвідчення співробітника ФСБ Російської Федерації, яке, нібито, належить настоятелю Святогірської Лаври УПЦ МП, що на Донеччині.

Нагадаємо, що агенти ФСБ активно протидіють у Збаразькому районі громадам сіл Кинахівці і Котюжини, які хочуть перейти в українську церкву.

Коментування вимкнено до запису “Московських священиків з Тернопільщини підозрюють у сепаратизмі”

  1. Михаїл коментує:

    Щоб писати наклеп на священнослужителя,потрібно мати вагомі докази про мою вину.У цій статті не має долі правди.Я,завжди любив і люблю свою Україну і молюся за неї.Не полюдськи-Це!