Степан Барна вітає Тернопільщину з Великоднем!

В день Світлого Великодня голова Тернопільської ОДА Степан Барна побажав кожній родині миру, злагоди та добробуту. «Нехай ця радісна подія утверджує наші переконання про те, що достойні терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя увінчується славою. Нехай воскресне у Ваших душах усе найкраще на землі – непохитна віра, щира відданість і вічна любов», – говориться у привітанні очільника області.

barna_vyshyvanka-vesna«Зичу Вам добра, успіхів та наснаги на життєвих дорогах! Божої милості та благословення Вам та Вашим близьким! Водночас за сьогоднішній мир на нашій Тернопільщині – я дякую сміливим та відданим бійцям: 44-ї артилерійської бригади, 2-го стрілецького батальйону Національної гвардії України, батальйону «Тернопіль», співробітникам СБУ, а також рятувальникам, медикам та усім вихідцям з Тернопільщини, хто в ці дні – на передовій захищають державний суверенітет України.

Воскресіння Христа – є символом перемоги добра над люттю та ненавистю. Символом – Божої Любові та захисту. Тож, давайте об’єднаємо наші серця в молитві за Перемогу, за Мир, за Україну! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!», – привітав краян голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна.

Коментарі закриті.