Голова Тернопільської ОДА Степан Барна переконаний, що легалізація допомагає створювати робочі місця

Ефективність роботи державної обласної адміністрації оцінюють за кількістю створення робочих місць. І якщо торік в області було створено 5 200 робочих місць, то цього року лише за січень-лютий вже – 7 тисяч, у тому числі й за рахунок легалізації. На цьому наголосив у телепередачі «Акценти тижня», що виходить на місцевому телеканалі «ТТБ», голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна, – повідомляє прес-служба ОДА.

barna-trybuna«Бізнес, який хоче працювати в області, не отримає жодної перешкоди, лишень би було бажання створювати робочі місця, платити податки і піднімати середню заробітну плату, – зазначив Степан Барна. – Коли я став головою адміністрації, середня заробітна плата в області складала 2 300 гривень. Сьогодні цей показник становить 4 050 гривень. Для мене дуже важливо те, як останнім часом змінилася ситуація в області. Два роки тому, коли мене призначили на посаду голови Тернопільської ОДА, Тернопільщина за рейтингом соціально-економічного розвитку займала 24 місце в Україні. За півтора роки роботи за рахунок реального припливу інвестицій нам вдалося «підтягнути» рейтинг до 15 місця».

Крім того, як акцентував очільник області, за підсумками минулого року, в реальний сектор економіки було вкладено понад 4 мільярди гривень зовнішніх і внутрішніх інвестицій, за рахунок чого було створено понад десять тисяч робочих місць.

«Темпи розвитку області – дуже добрі. Сьогодні Тернопільщина за цим показником займає четверте місце в Україні, що свідчить про ефективність роботи із залучення інвестицій, а це не може не тішити», – підсумував Степан Барна.

 

 

Коментарі закриті.