На Тернопільщині люди перетворили поле на сміттєзвалище (ФОТО)В Підгаєцькому районі, що на Тернопільщині, люди стурбовані стихійним сміттєзвалищем. З приходом весни, люди взялися наводити чистоту в власних домівках, правда забуло про чистоту довкілля, повідомляє Ефір Тернопільщина.

Декілька сіл масово почали вивозити сміття просто в поле. Масштаби такої «любові до чистоти» вражають. Вітер розносить сміття на навколинші поля, забруднюючи ще більшу територію.

Люди на стільки знахабніли, що дозволяють собі викидати з сміттям власні документи чи інші речі які б казали на них. Можливо така вседозволеність викликана бездільністю і байдужістю місцевої влади?

GM7BVGx0J40

 

 

 

Поділитися новиною

Share to Google Plus
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Коментування вимкнено до запису “На Тернопільщині люди перетворили поле на сміттєзвалище (ФОТО)”

  1. Ганна коментує:

    Думаю,це проблема є теж важливою та актуальною.ЇЇ потрібно вирішувати глобально,а не тільки порушити перед святами.Аналогічну картину я побачила,коли відвідувала рідне село на бучаччині. Село зі всіх сторін закидане сміттєзвалищами.З людьми потрібно вести розяснювальну роботу,а заодне ставити питання про сортувальні лінії,спалювальні заводи, контейнери,які б на постійній основі вивозили сміття з сіл.