На Тернопільщині триває виставка дивовижних писанок (ФОТО)

У Кременецькому краєзнавчому музеї 4 квітня 2017 року розпочала свою роботу персональна виставка майстра писанкового розпису Катерини Поднєжної під назвою “СВІТ ПИСАНКИ”.


Під час відкриття виставки з промовами виступало багато запрошених гостей, кременчан, а також гостей з Рівного та Тернополя. Начальник відділу культури та туризму Кременецької міської ради Бобровська Г. В. та депутат міської ради Карпюк З.І. висловили подяку майстру писанкового розпису Катерині Поднєжній з побажаннями продовжувати цю чудову та корисну справу.

cNmj2VdI34o
Директор Левчук А.В. розповів про закладену традицію щорічного конкурсу писанкарів ім. Оксани Лятуринської, (у лютому відбулось 115 років з дня її народження), про серію майстер класів з писанкарства, які сьогодні відбуваються у музеї. Щиро подякував Катерині Поднєжній за те що вона для музею виконала копії усіх писанок Оксани Лятуринської, котрі зберігаються у фондах закладу:
– Тепер ми зможемо постійно експонувати наше надбання для відвідувачів круглий рік, адже оригінали Лятуринської в музеї ми виставляли лише на Великодень! Завдячуючи таким людям, як Катерина Володимирівна музей сьогодні об’єднує навколо себе усіх зацікавлених у писанкарстві творчих людей краю. Багато хто із відвідувачів майстеркласів писанкарства вперше в житі взяли в руки писачок, та дізналися про традиції цієї справи!

Коментарі закриті.