Ще один пішохідний фонтан може з’явитися у Тернополі (ФОТО)

Майданчики для вигулу та тренування собак, пішохідний фонтан, відкриті поляни для занять йогою, атракціони та тенісний корт — це все може з’явитися у парку Національного відродження у Тернополі. Молоді архітектори URBAN.te презентували концепцію розвитку парку.

Згідно з цією концепцією в парку також планують облаштувати трампліни, дитячі майданчики, пікнік зони.

Також в них виникла ідея зробити накриття для співочого поля. Не менш цікавою є ідея реконструкції занедбаного фонтану — влітку мам має бути пішохідний фонтан, а взимку — каток з підсвіткою.

— Вашій увазі єдина концепція, яку ми сформували на основі результатів воркшопу, щодо подальшого розвитку парку Національного відродження. Деякі деталі потребують доопрацювання, тому запрошуємо всіх до обговорення. Особливо по велодоріжках, окрім периметральних хотіли би і над транзитним попрацювати із велоспільнотою, а також обговорити із зацікавленими спільнотами пропозиції по маунтбайкінгу та теренкуру, — повідомляють у “Фейсбуці” архітектори.

4IOHzPVSTsw

Нагадаємо, що в березні молоді архітектори з усієї України приїхали до Тернополя, аби поділитися своїми ідеями, як можна реконструювати наш парк Національного відродження. Влада обіцяла дослухатися до них.

 

Джерело: ДОБА

Коментарі закриті.