У Кременці власником салону краси стала вчителька (ФОТО)

Кременчанка Тетяна Мартинюк працювала вчителем у Кременецькій гімназії. Та молода активна жінка прагнула змін.

Після безрезультатних самостійних пошуків нового місця праці вона звернулася за сприянням у працевлаштуванні до Кременецького райцентру зайнятості. Тут дізналася, що зареєстровані безробітні можуть отримати матеріальну допомогу для започаткування власної справи. Стати приватним підприємцем фахівці РЦЗ запропонували і їй.

unnamed (1)

Роздумувала Тетяна недовго й напрямком свого бізнесу обрала надання манікюрних послуг. Зізналася, що давно мріяла про власний салон краси. Отож, закінчила курси манікюру. А для набуття необхідних знань із ведення підприємницької діяльності пройшла ще й цільові курси за напрямком «Основи малого підприємництва» в Рівненському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

У 2014 році Тетяна Мартинюк, захистивши в Кременецькому райцентрі зайнятості бізнес-план, зареєструвалася приватним підприємцем. Отриманий стартовий капітал, тобто одноразово виплачену допомогу по безробіттю для зайняття підприємництвом, використала на відкриття салону краси «Крем» у місті Кременець. Згодом взяла собі у помічники  працівницю, а нещодавно створила ще одне робоче місце, на якому зараз стажується особа з числа безробітних.

Нині у цьому салоні (окрім манікюру та перукарських послуг) клієнтам пропонують педикюр та нарощування вій. Практикується й надання послуг із виїздом до місця проживання клієнта.

Коментарі закриті.