Голова ОДА Степан Барна запрошує тернополян та гостей міста на передвеликодній ярмарок (відео)

Голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна запрошує на перший у цьому році обласний сільськогосподарський ярмарок. Купити продукцію виробників Тернопільщини можна буде у суботу, 8 квітня, – інформує прес-служба ОДА.

barna-sup«Передвеликодній ярмарок дасть змогу кожному, хто його відвідає, придбати смачну та якісну продукцію наших місцевих виробників за доступною ціною – крупи, борошно, цукор, м’ясо, рибу, молочні продукти, овочі, яблука, мед… Дуже важливо, щоб кожен скористався цією нагодою, адже на Тернопільщині вирощують та виробляють те, що смачне і корисне до споживання. Переконаний, що ті, хто придбає товари, зможуть відчути переваги українського, а саме – тернопільського, над імпортним», – наголосив Степан Барна.

Як повідомляють в облдержадміністрації, на ярмарку, що відбуватиметься в Тернополі, будуть представлені понад півтори сотні товаровиробників з усіх районів області. Свою продукцію учасники представлятимуть на чотирьох локаціях: вул. Дружби-Миру; вул. С. Бандери, 15 (майданчик біля центрального стадіону); вул. Протасевича, 12 (масив «Східний»); вул. Л. Курбаса (майданчик біля ринку «Галицький»). Торгівля розпочнеться з 8 години ранку.

 

Коментарі закриті.