Степан Барна перевірив якість ремонтних робіт на дорозі Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече

Стратегічні автошляхи, які відкривають міжнародні транспортні коридори через територію Тернопільської області, – пріоритетний напрямок у сфері розвитку інфраструктури у 2017 році. Про це неодноразово заявляв голова Тернопільської ОДА Степан Барна, – повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

barna-doroga-2Однією із таких доріг є М-19 (Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече). Ремонтувати цей автошлях розпочали минулого року, однак потім роботи не проводилися в зв’язку з несприятливими погодними умовами. Завдання, яке ставить перед дорожниками на цей рік голова Тернопільської ОДА Степан Барна: дорога має бути якісною від Тернополя до межі із Рівненською областю. Як ведуться роботи, очільник області перевірив особисто: на сьогоднішній день вже зроблено вісім км, а попереду ще близько сорока.

За словами Степана Барни, уряд допоможе Тернопільщині, відтак передбачається, що на ремонт цього шляхопроводу регіон отримає близько 450 мільйонів гривень.

«Дорога М-19 – це один із ключових автошляхів. Вона сполучає Тернопіль не лише з Києвом, але нею їдуть до Білорусі, Польщі, Румунії. Тому важливо, щоб ми працювали в цьому напрямку максимально оперативно. При стабільному фінансуванні в межах 450 млн грн, які було обіцяно Міністерством інфраструктури, ми маємо намір забезпечити реалізацію даного проекту до кінця нинішнього року. В його рамках передбачається невелика реконструкція об’їзної дороги міста Кременець», – зазначив Степан Барна.

Очільник краю повідомив, що перший транш у 250 млн гривеньТернопільщина вже отримала. Водночас планується, що на ремонт доріг будуть залучатися також кошти від перевиконання митного збору, за попереднім прогнозом сума має скласти близько 60-90 млн гривень.

«Я сподіваюся, що нам вдасться знайти спільну мову з підприємцями, які зареєстровані в Тернопільській області, але до цього часу розмитнювалися в інших областях, і переконати їх надати перевагу нашій митниці. Таким чином, це буде спільна робота на користь і розвиток нашого краю», – зазначив Степан Барна.

Нагадаємо також, в зв’язку із сезонним відновленням ремонтних робіт на дорогах Тернопільщини, голова ОДА закликав громадськість та активістів контролювати цей процес і вчасно повідомляти про факти порушень, зловживань чи недоцільного використання ресурсу.

Коментарі закриті.