Тернопільська біатлоністка Олена Підгрушна отримала звання кращої спортсменки лютого і погони майора (фото)

Капітан жіночої збірної України з біатлону Олена Підгрушна та її перший тренер, тернополянин Олег Бунт і старший тренер жіночої біатлонної команди України Урош Велепець здобули звання найкращих спортсмена та тренера місяця в Україні. Вшанування лауреатів спортивного лютого відбулось в Олімпійському домі, – повідомляє офіційний Інтернет-сайт НОК України.
pidgrushna-bunt-600-2«Олена – справжній лідер, який впродовж багатьох років веде за собою всю команду. Яскравим цьому підтвердженням став виступ на чемпіонаті світу в австрійському Хохфільцені. В жіночій естафеті Олена блискуче провела гонку на найвідповідальнішому останньому етапі, у напруженій боротьбі з найсильнішими біатлоністками світу вчергове продемонструвала високу майстерність та неймовірну жагу до перемоги», – сказав під час нагородження президент НОК України Сергій Бубка.

pidgrushna-bunt-600-3Нагадаємо, лідер збірної разом із подругами по команді – Іриною Варвинець, Юлією Джимою та ще однією тернополянкою – Анастасією Меркушиною – здобули срібну медаль.
Сергій Бубка привітав з визнанням найкращих тренерів – Олега Бунта та Уроша Велепця. «Олег Євгенович – добре відомий фахівець, який впродовж багатьох років робить вагомий внесок у розвиток біатлону та виховання нових чемпіонів як для Тернопільського краю, так і для України загалом», – сказав президент НОК.
pidgrushna-bunt-600-1Віце-президент Федерації біатлону України Віктор Корж, присутній на заході, також привітав лауреатів і повідомив, що Олені Підгрушній присвоєно чергове високе звання, а саме майор Національної гвардії.
Олег Бунт подякував Національному Олімпійському комітету України за високу відзнаку та зауважив: «Це визнання всієї біатлонної команди тренерів, яка працювала на результат. Щиро вдячний колегам, всім спеціалістам та фахівцям нашої збірної України з біатлону».
«Отримувати від НОК нагороду найкращої спортсменки місяця завжди дуже приємно та поважно. Перемога в Хохфільцені була дуже непростою, але я щаслива, що ми змогли посісти високе місце на п’єдесталі пошани», – сказала Олена Підгрушна.
До речі, Олена отримала високе визнання НОК як краща спортсменка місяця всьоме. А лідерами в цьому рейтингу залишаються фехтувальниця Ольга Харлан – дев’ять нагород, та гімнаст Олег Верняєв, який вже вісім разів визнавався найкращим спортсменом місяця в Україні.

Коментарі закриті.