Жителів Тернопільщини просять впізнати хуліганів на відео (ВІДЕО)

На вулиці Чорновола в Бережанах “гопники” зламали декоративне дерево. Відеокамери зафіксували, як хлопці наносять шкоду біля магазину “Аркада”. У соцмережах вчинок хуліганів викликав обурення жителів, які зазначають,що знайдуть винних і оприлюднять їхні імена.

— За таке “геройство”, особисто я, руки б поламала! Таких треба навчати жорстко, бо його поки мордою до бруківки не натовчеш, воно не зрозуміє. В принципі воно взагалі не зрозуміє, але якщо заробить добре, то хоча б боятиметься на майбутнє! А оскільки “герой” можливо й неповнолітній, то не завадило б стягнути з батьків вартість завданої шкоди і нехай задумаються над тим, кого виростили! — пише Валентина Черкасова.

 


— Сьогодні зранку ми були шоковані до сліз в прямому значенні, бо, направду, за одним махом була знищена частинка краси, зроблена з любов’ю для нас усіх. Ми надзвичайно вдячні тим діткам, які прибігли рятувати дерево, пані Олі, продавчині “Аркади”, що разом з мамою зробили все можливе, дякуємо за вашу підтримку та коментарі. Чи житиме дерево, чи буде черговий пам’ятник – побачимо. Прізвища “героїв” будуть опубліковані, — пише Ірина Драбик

Джерело: ДОБА

Коментування вимкнено до запису “Жителів Тернопільщини просять впізнати хуліганів на відео (ВІДЕО)”

  1. Рієлтор коментує:

    Оце-то!
    Дуже прикро.
    Спробуйте встановити цих осіб, це було б дуже важливо! Все-таки щоразу переконуюся, що камери спостереження мають бути скрізь.