Попри заборону на Театральному майдані знову ставлять дитячі атракціони

Минулого року через незадоволення тернополян влада заборонила розміщувати на Театральній площі дитячі атракціони, а також сезонні об’єкти сфери послуг, відпочинку та розваг.
Однак, вже цієї весни там поставили намет з іграшками та машинки для дітей. Порушення помітив депутат міської ради Назар Зелінка.

— Як тільки потепліло, до мене почали звертатися тернополяни, що на Театральному майдані появилися машинки. Цей намет явно не прикрашає центральну площу Тернополя., — пише у “Фейсбуці” депутат.

У 2016 році на сесії міської ради вирішили що у скверах, на площах та бульварах Тернополя більше не має бути вуличних атракціонів та сезонних об’єктів. Тепер атракціони мають бути лише в парках.

Щоб вирішити це питання депутат звернувся в муніципальну поліцію.

— Підійшов до них, хотів поспілкуватися на предмет наявності дозвільних документів на розміщення торгівельного намету та машинок. На що мені було сказано — “Пишіть запити, я нічого не буду показувати”. Написав. Сподіваюся муніципальна поліція оперативно відреагує, так як дозвільних документів в них по факту бути не може, або вони видані в порушення правил благоустрою, — йдеться в повідомленні.

 

Джерело: ДОБА

Коментарі закриті.