Команда «Креатор-Буд» стала чемпіоном України 2017 у лізі «Silver» серед будівельників України

Кубок переможця, медалі, відзнаки та пам’ятні нагороди VII Відкритого весняного кубку будівельників України поповнили скарбницю відомої на Тернопільщині та в Україні футбольної команди «Креатор-Буд». Такий турнір Футбольної асоціації будівельників України з міні-футболу  впродовж двох днів проходив у Києві , – пише «Тenews.org.ua»

kreator-futb-1Всього участь у цьому всеукраїнському чемпіонаті серед будівельних організацій нашої держави взяли  24 команди. Легендарна «Креатор-Буд» стала єдиною, яка представила на кубку Західну Україну, за що і отримала додатковий подарунок у вигляді золотого кросівка.

Президент футбольного клубу «Креатор-Буд», граючий нападник команди Ігор Гуда пишається своїми колегами-гравцями і, незважаючи на складні економічні часи в Україні, уже дев’ятий рік поспіль підтримує команду, яка достойно захищає честь Тернопільської області на всеукраїнському рівні.

Нагадаємо, футбольна команда «Креатор-Буд» була створена у 2008-му році і є багаторазовим чемпіоном Тернополя та області серед любительських команд, володарем Суперкубка області з футболу, володарем Кубка України та фіналістом Суперкубка України 2015 року серед команд-ветеранів, учасником чемпіонату світу 2015-го року серед команд діаспори.

Головний тренер команди «Креатор-Буд» Віталій Гоцалюк розповів, що ігри у Києві були напружені, суперники сильні, але вдалось здобути перемогу, залишивши позаду дві команди: у лізі «Silver» суперники з Житомира стали другими, а футболісти з Кривого Рогу взяли «бронзу». А також гравець із команди «Креатор-Буд» Юрій Беркита отримав звання кращого бомбардиру чемпіонату України.

Наразі фаворити Тернопільщини – футболісти «Креатор-Буду» готуються до чемпіонату України серед ветеранів, який проходитиме у травні-червні цього року.