Тернопільські учні в бібліотеці організували різдвяну зустріч (фото)

З різдвяною колядою, світлою новиною, а ще – веселим вертепом і вередливою козою завітали до нас учні Української гімназії ім. Івана Франка .

14 січня, напередодні Старого Нового року , спільно з працівниками сектору мистецтв, гімназисти організували різдвяну зустріч під назвою «Коляда серце гріє», на яку було запрошено увесь колектив Тернопільської обласної бібліотеки для дітей.

Завдяки оригінальній постановці й неперевершеній грі юних акторів, учасники дійства перенеслись у древній Вифлеєм, де стали свідками народження Володаря світу і розправи грізного царя Ірода над немовлятами, а також зустрілись з численними представниками світлих й темних сил. Загалом вертеп було розділено на дві дії – релігійну і світську, які пізніше вдало переплітаються між собою, додаючи урочистості й значущості усьому, що відбувається.

Не оминули згадкою й тих, кому затишок і тепло рідної домівки довелось проміняти на холодну землянку, а ніжні обійми рідних людей – на мужнє плече бойового побратима. Та попри всі труднощі і негаразди, які сьогодні існують в нашій країні, віншування та колядки, що лунали з вуст акторів, були сповнені надії на краще майбутнє.

На завершення, директор бібліотеки Надія Новіцька від імені колективу та від себе особисто подякувала учням, які до того ж є активними читачами книгозбірні, за змістовний та яскравий виступ, а також вручила невеличкі гостинці.

Добрий гешефт з того всього видовиська мав і хитрий жид Мошко, особливо коли у глибоких кишенях його маринарки зашелестіли новенькі купюри.


Уляна Пилипчук – працівник ТОБДКоментарі закриті.