Тернополянина пограбували біля нічного клубу

З заявою про пограбування у п’ятницю, 27 листопада, доправоохоронців Тернопільського відділу поліції звернувся 32-річниймешканець обласного центру.

Він розповів, що поблизу одного зрозважальних закладів міста на нього напав невідомий та викравгроші і мобільний телефон.Інформує сектор комунікації Головного управління Національної поліції України в Тернопільській області

Правоохоронці оперативно встановили особу підозрюваного. Ним виявивсянеповнолітній 17-річний тернополянин. Хлопчина вже неодноразовопотрапляв в поле зору працівників поліції за сконня злочинів, однак й далікоїв протиправне.

Цього разу аби збагатитися, тинявся поблизу нічного клубу. Помітиводинокого клієнта закладу, який повертався додому. Раптово підбіг допотерпілого та, застосувавши кулаки, відібрав мобільний і портмоне. Покижертва оговталася, грабіжник втік.

Окрім телефону, зловмисник розжився ще й на 2 тисячі гривень, що були вгаманці. Однак витрачати награбовані кошти парубку завадили поліцейські.Хлопця спіймали. Той у скоєному зізнався.

За фактом грабунку відкрите кримінальне провадження. Працівники поліціїперевіряють причетність підозрюваного до скоєння інших аналогічнихзлочинів.

Триває розслідування.Коментарі закриті.