Представники “Батьківщини” вже очолили три районні раді на Тернопільщині

Сьогодні, 24 листопада сесія Лановецької районної ради обрала голову ради. Більшість голосів депутати віддали на користь представника від партії ВО «Батьківщина» Руслани Кушнір.

Повідомили в прес-службі Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина».

Голову Лановецької районної ради обрано з другої спроби, адже під час першого засідання сесії депутати не підтримали кандидатів – представників партій ВО «Свобода» та «Солідарність».

Натомість, висуванців «Батьківщини» вже обрали головами рад на першому сесійному засіданні в Монастириській та Борщівській районних радах.
28 депутатів Монастириської районної ради проголосували за «батьківщинівця» Володимира Данилюка. Загальний склад районної ради у Монастириську – 34 депутати.

А наприкінці минулого тижня, очільником Борщівської районної ради депутати обрали представника «Батьківщини» Івана Кобилянського.
Голова Тернопільської обласної парторганізації Василь Деревляний нагадав, що “Батьківщина” здобула перемогу на виборах в більшості районах Тернопільщини.

«Кому люди довірили свої голоси на місцях, ті представники політичних сил в праві займати керівні посади в районних радах», – підкреслив Василь Деревляний.Коментарі закриті.