“Летюча миша” – як глядачів вражають тернопільські актори (фото)

DSC_0530_RAc7Якщо Вас ваблять пишні карнавали, де всі одягнені у розкішному вбранні: галантні чоловіки у фраках, привабливі жінки у святкових сукнях, вишукані мелодiї вальсу, шампанське, жарти, веселощі – тоді Вам обов’язково потрібно відвідати Тернопільський драматичний театр. Адже саме така атмосфера панує під час перегляду музичної комедії “Летюча миша”. До речі, прем’єра цієї вистави відбулася у березні цього року. А режисером-постановником є заслужений діяч мистецтв України В’ячеслав Жила .

В центрі сюжету сім’я Айзенштайнів – Генріх та його чарівна дружина Розалінда. Вистава побудований саме навколо їхньої сім’ї.

Все починається у їхньому домі, де покоївка Генріха Айзенштайна, Адель, мріє стати актрисою. Безнадійно закоханий у дружину Айзенштайна, Альфред просить Адель допомогти йому зустрітися з Розаліндою. На знак вдячності він дає дівчині запрошення на маскарад, який влаштовує граф Орловський. Самому ж господарю – Генріху присуджено вісім діб тюрми – через лісничого, який здався Генріхові рябчиком.  Його друг, директор театру Фальк співчуває своєму товаришу, з горя вони вирішують повеселитися на маскараді в графа Орловського. До Розалінди, як і обіцяв, приходить Альфред. Вона не хоче його ні бачити, ні чути. Але в цей момент до кімнати заходить директор тюрми Франк, і, вважаючи Альфреда чоловіком Розалінди, заарештовує його.

Основна дія відбувається на маскарадi, який влаштував князь Орловський. Там Генрiх Айзенштайн зустрічає прекрасну жінку в костюмі летючої миші i закохується в неї. Багато зусиль прикладає вiн, аби спокусити красуню, не підозрюючи, що чарівна незнайомка в масці – його  власна дружина Розалiнда. Ображена вона вирішує підіграти чоловіку та не розкриває йому себе.

Закінчення вистави відбувається у тюрмі, саме там героям вдається розставити всі крапки над “і” після божевільної ночі.

Динаміка та майстерна гра тернопільських акторів не залишать байдужими нікого. Треба бути готовим і до того, що актисти ходитимуть залом, де сидять глядачі, спілкуватимуться та навіть даруватимуть квіти. Кумедні ситуації, невдалі виправдання – змусять глядачів постійно сміятись, а цікава постановка оперети Йогана Штрауса “Летюча миша” сподобається тим, хто шукає нових вражень.

Тернопільська Липа

Фото з офіційного сайту Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім. Т.Г. ШевченкаКоментарі закриті.