Багатодітних батьків відзначили на Тернопільщині

Відділ у справах сім’ї та молоді Козівської райдержадміністрації провів захід щодо урочистого вручення посвідчень батьків з багатодітної сім’ї.

В присутності представників сільських рад вручено посвідчення багатодітним батькам. Повідомили у Козівській РДА.

В більшості, на урочисте вручення прибувають матері. Приємною несподіванкою було відзначення багатодітного батька Макух В.П. з с.Потік Козівського району.

За словами М.Іваніцької – начальника відділу у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації.  З метою підтримки багатодітних сімей району, у зв’язку з припиненням друку посвідчень для багатодітних сімей, відділом у справах сім’ї  та молоді райдержадміністрації прийнято рішення, для формування пільг на житлово-комунальні послуги, надавати довідки багатодітним сім’ям для підтвердження статусу. Всього: статус багатодітних отримали 500 батьків району, та 2000 дітей з багатодітних родин.

Узгоджено всі спірні питання щодо надання статусу: одиноким багатодітним матерям; багатодітним сім’ям, в яких дружина (або чоловік) зареєстровані і інших областях України, але проживають на території Козівського району; багатодітним сім’ям, діти яких навчаються за межами УкраїниКоментарі закриті.