Теребовлянець Микола Шевчук презентуватиме у Тернополі виставку своїх картин

30 жовтня о 16 год. у  Тернополі відбудеться відкриття патріотично-виховної ретроспективної виставки живопису талановитого художника і громадського діяча Миколи Шевчука, яка буде приурочена 50-літньому ювілею митця.

Триватиме патріотично-виховна ретроспективна виставка живопису автора два тижні в арт-галереї Тернопільської обласної організації НСХУ за адресою: м.Тернопіль, вул. Сагайдачного, 13.

Повідомляють у Теребовлянській РДА.

Для довідки:
Микола Шевчук народився на Рівненщині, але рідною стала Теребовлянщина, де зараз мешкає та активно працює. Він член спілки художників України, учасник багатьох виставок в Україні та за її межами. З 1995 р. викладає в Теребовлянському вищому училищі культури. У 2000 р. став лауреатом обласної мистецької премії ім. Михайла Бойчука, у 2003 р. – лауреатом міжнародного осіннього салону «Високий замок» у Львові. У 2010 році отримав міжнародну премію за власні твори Різдвяної тематики.

Роботи Миколи Шевчука зберігаються в музеях України та в приватних збірках шанувальників образотворчого мистецтва різних країн світу. Творча діяльність автора охоплює галузі станкового та монументального живопису, графіки і скульптури, базуючись на мистецькій спадщині віків рідного краю та Святому Письмі.

Теребовлянці також знають Миколу Шевчука як громаКоментарі закриті.