Оновлений дитячий садок відкрили в селі на Тернопільщині

В Бережанському районі з робочим візитом перебував голова облдержадміністрації С. Барна. Робочу поїздку очільник області розпочав із села Саранчуки, де відбулося відкриття та освячення дитячого садочка «Сонечко».

Подія для жителів села визначна, адже селяни чекали на неї упродовж 20 років. Дитячий садочок розташований у пристосованому приміщенні. Проведена повна реконструкція будівлі колишньої  Саранчуківської  ЗОШ І ст. під дитячий садок. В садочку виховуватиметься 22 діток. Процес реконструкції координував сільський голова В. Куртяк . На реконструкцію виділялись  кошти з місцевого бюджету на суму 295 тис.грн. За два роки будівля перетворилася на маленький дитячий світ, з яскравими та затишними кімнатами з сучасними дитячими меблями, іграшками, сучасним дитячим майданчиком. Повідомили у Бережанській РДА.

На входини до дитсадка численно зійшлися місцеві жителі. Поважних гостей зустрічали в кращих українських традиціях – двоє маленьких вихованців вручили Степану Барні запашний коровай.

Вітаючи селян зі святковою подією, Степан Степанович зазначив: « Відкриття садочка — це результат спільної роботи всіх гілок влади, колективу дошкільного закладу та батьків. Наші діти — це наше майбутнє. І, не зважаючи на складну ситуацію в країні, ми робимо все можливе, аби вони зростали у належних умовах. Сподіваюся, що у районі з’явиться ще не один садочок, адже якісна дошкільна підготовка дітей на сьогодні є одним із пріоритетних напрямків».

До привітань приєднався і голова Бережанської райдержадміністрації Володимир Петровський, він сказав: «Коли в селі відкривається дитячий садок, це означає, що село живе, що в ньому народжуються діти, які підуть в дитячий садок, далі – навчатимуться в школі, і виростуть гідними жителями краю, нашої області, країни”. Керівник району побажав усім успіхів, всіляків гараздів та подякував за активну позицію у цій справі сільському голові Василю Куртяку.

       Звертаючись до громади сільський голова  В.Куртяк подякував усім хто фінансово долучився до відновлення дошкільного закладу, особливу подяку висловив спонсорам за значну допомогу, а це: ТОВ «Захід- АгроМХТ» (п.Рябчук), Агропродсервіс (п.Чайківський) – технологічне обладнання, посуд на харчоблок  і  для дітей (22тис.грн.); Агрокультура «Тернопіль» – закуплено спортивно-ігровий майданчик (18 тис.грн.).

Лунали вітання і від начальника відділу освіти  райдержадміністрації Н. Бабій і від директора місцевої школи Я. Горохівського. Найщасливішими на цьому святі були маленькі дошкільнята, адже від гостей вони отримали велику кількість подарунків.Коментарі закриті.