Пункт постійного базування бригади екстреної медичної допомоги відкрили на Тернопільщині

21 жовтня в селі Озерна відкрили пункт постійного базування бригади Зборівської підстанції Бережанської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги.

 Урочистий захід розпочався виконанням Державного Гімну України та молитвою «Отче наш» світлої пам’яті Героїв, які загинули в зоні проведення АТО. Повідомили у Тернопільській школі.

Працівників закладу і жителів села привітав голова обласної державної адміністрації Степан Барна. «Сьогоднішня подія є надзвичайно важливою для громади села. Адже у цей важкий час для України наші воїни, які сьогодні захищають наш мир повинні знати, що їхні рідні є близькі люди живуть спокійно і їм нічого не загрожує ». Степан Степанович висловив вдячність усім меценатам за надану допомогу у відкритті медзакладу.

Очільник Зборівщини Ігор Яворський також склав подяку усім, хто долучився до цієї доброї справи і зазначив: «Тільки коли ми усі разом, ми – сила. Тільки спільними зусиллями ми зможемо збудувати нову європейську державу. Недаремно цей заклад відкриваємо у дні святкування Покрови Пресвятої Богородиці. Нехай Матінка Божа завжди покриває нас усіх своїм святим покровом, дарує мир і здоров’я. Зичу вам, медичні працівники, наснаги у вашій нелегкій роботі та якнайменше екстрених викликів».

Директор комунального закладу Тернопільської обласної ради центру екстреної(швидкої) допомоги медицини катастроф Михайло Джус подякував керівникам області та району за сприяння у відкритті пункту, побажав усім миру, злагоди, міцного здоров’я.

 Святковий настрій учасникам заходу подарували своїми піснями юні озерняни.

 Бригада новоствореного пункту, до якої входять четверо фельдшерів та четверо водіїв, отримала автомобіль швидкої медичної допомоги.

Представники влади перерізали символічну жовто-блакитну стрічку на порозі нового приміщення, яке освятив місцевий парох о. Іван Колодій.

 Коментарі закриті.