Найактивніше голосували у Заліщиках, найменше – у Чорткові

DSC_0064 (Копировать)На Тернопілллі підбивають підсумки дня голосування. Заступник голови Тернопільської ОДА Віктор Шумада повідомив, що на 18.00 год явка виборців становить 49,33 %. Найменше проголосувало Чорткові – 37,5 %. Найбільше –у Заліщицькому районі. Тут явка виборців 54,5 %/

У області зафіксували кілька десятків порушень і правоохоронці, і  громадські спостерігачі. Та запевняють, на загальний результат виборів вони не вплинули. І ще передбачають, що найцікавіше розпочнеться після 20.00 разом з початком підрахунку голосів. Адже новий закон про вибори надзвичайно складний і заплутаний. А підготовка членів ДВК однозначно бажає кращого.

За словами заступника начальника обласної міліції Руслана Балика, станом на 19.00 було зафіксовано 27 порушень виборчого процесу. Зокрема, 8 з них стосуються виборчої документації (використання уточнюючих списків, голосування без документів, які засвідчують особу)

6 – незаконна агітація, 5 повідомлень щодо зіпсовано виборчої документацї, два можливі підкупи, один  – фотографування виборчої документації.

Ще один факт зафіксовано у Кременецькому районі, де один з кандидаті на сільського голову вчинив хуліганські дії на виборчій дільниці.

Марія Власенко, Тернопільська ЛипаКоментування вимкнено до запису “Найактивніше голосували у Заліщиках, найменше – у Чорткові”

  1. Олеся коментує:

    просто в Заліщицькому районі дрізди здогадались понакидати більше бюлетнів, не даремно ж ліпачили на друкарні свободівській. й карусельки проскакували на моїй дільниці.