Ймовірно, що подекуди вибори на Тернопільщині будуть недісними

55eed7956a240-sho-take-viboriВибори до облради зірвано на одній з дільниць на Тернопільщині. Про надзвичайну ситуацію на 33 виборчому окрузі повідомляють в обласній виборчій комісії. Люди не зможуть проголосувати за кандидатів до облради через плутатину з бюлетенями.

– Ми змушені констатувати, що на дільниці №610679 у селі Лазарівка вибори до обласної ради не відбудуться, – повідомила голова обласної виборчої комісії Галина Щигельська. – Випадок стався у Монастириському районі. На цю дільницю потрапили бюлетені з 32 виборчого округу. Працівники дільничної комісії, відкривши упаковку з бюлетенями, не звернули увагу, що вони не з їхнього округу.

Помилку виявили лише сьогодні. Щоправда у ТВК запевняють, на результати виборів це не вплине.

У Тернополі не зарахують результати виборів до міської ради по 41-ому округу. Річ у тім, що на бюлетені невірно вказали прізвище одного із кандидатів.

Юрист Комітету Виборців України Тетяна Семусь роз’яснює, що згідно законодавства такі бюлетені не можуть вважатися дійсними. Їх повинні були своєчасно виявити та передрукувати. Тепер же результат виборів до міської ради із цього округу враховувати при підрахунку не будуть. Оскільки, за законом, вважається, що вказаний кандидат є іншою людиною, аніж балотувалася.

Марія Власенко, Тернопільська Липа

 Коментарі закриті.