Школярам з Тернопільщини показали як працюють перукарі

Фахівці Борщівського районного центру зайнятості для 20 учнів 9-го класу місцевої ЗОШ №1 провели професіографічну екскурсію у перукарню  приватного підприємця Любові Бойко.

Фахівець РЦЗ Ірина Галян ознайомила дітей з історією виникнення професії «перукар», особливостями роботи, вимогами фаху до працівника та підкреслила, що перукарська справа постійно удосконалюється, запроваджуються нові технології у виконанні зачісок та стрижок, догляду за волоссям, відтак постійно потрібно дбати про свій кваліфікаційний рівень.

Власниця салону Любов Бойко підкреслила, що перукар-модельєр повинен вміти виконувати всі види перукарських робіт на високому професійному рівні, бути акуратним, уважним та ввічливим. Повідомляють у Тернопільському обласному центрі зайнятості.

«Предметом роботи перукаря є фарбування волосся, розчісування, виконання модельних зачісок та різноманітних стрижок і укладок. Цей фахівець працює з жінками, чоловіками, дітьми, тому повинен знати особливості структури різних типів волосся, сучасні тенденції у перукарстві, – зазначила керівник перукарні. – Важливо також дотримуватися правил гігієни на робочому місці; вміти тримати в порядку інструменти; хоча б на елементарному рівні знати психологію людей».

Під час екскурсії учні в реальних умовах спостерігали за роботою перукарів, цікавилися секретами майстерності та правилами догляду за волоссям.Коментарі закриті.