Вісім годин на Тернопільщині розшукували зниклого хлопчика

Дитина вийшла на вулицю і пішла з двору. За словами начальникаКременецького райвідділу міліції Володимира Галевича, інформація про зникнення малюка надійшла до них близько 19.00 від бабусіхлопчика, мешканки хутора Трачуки.

Остання заявила, що онук щезраптово, вона відволіклася всього на декілька хвилин, як малийпішов з подвір’я. Повідомили у СЗГ УМВС в Тернопільській області.

На пошуки дитини задіяли близько шістдесяти осіб особового складуКременецького райвідділу, двадцяти місцевих рятувальників та місцевихмешканців. Через деякий час до них приєдналися правоохоронці обласногоуправління міліції, бійці батальйону “Тернопіль” та обласна службанадзвичайних ситуацій.

Шукали всюди, розповів заступник начальника обласного управління  міліціїРуслан Балик. До пошуків залучили лісничого, оскільки він найкращеорієнтувався в лісах.

Проте дитини не було. Лісничий вирішив скористатися останньою можливістюй зателефонував до місцевої ворожки. Жінка повідомила, що дитину потрібношукати в полі.

Уже після другої ночі хлопчика вдалося розшукати. Його виявив у борозні, заметрів 150 від хати, сам лісничий, який дослухався до слів ворожки та почав оглядати поля.

Хлопчик спав. Його врятував від переохолодження теплий одяг. Дитину, домоменту приїзду швидкої, розтерли та розігріли. Загрози життю дитининемає.

Батьки дитини вдячні усім, хто долучився до пошуків їхнього синаКоментарі закриті.