Набережна Тернопільського ставу зі сторони Дружби: ями та сміття (фото)

GEDSC DIGITAL CAMERAЗа літо набережна Тернопільського ставу, що у найцентральнішому місці парку Шевченка, набула нарешті цивілізованого вигляду. Однак про інший бік озера, на жаль, цього не скажеш. Скажімо, той куточок набережної, що сиротливо тулиться від вулиці Мазепи до Чумацької в бік готелю «Галичина», перебуває зовсім у непривабливому стані. А про узбережжя озера, що у Кутківецькому лісі, й говорити не доводиться: сміття, погані дороги, відсутність елементарних благ цивілізації.

Не милує око й забруднене побутовим сміттям невелике озерце із зеленою мутною водою, що знаходиться поблизу готелю «Галичина». Цю зовсім неестетичну картину із брудною калабанею на місці колишнього ошатного ставочка, який потихеньку заростає очеретом, спостерігають і туристи, які приїздять до нашого міста.

Що вже говорити про місцевих мешканців, яких ця проблема надзвичайно турбує! Хоч ця водойма й невеличка, але, на жаль, геть занедбана. Одразу видно, що про цю частину Тернополя комунальники не дбають, адже поруч із озерцем звалені зрізані гілки, які, очевидно, ніхто вивозити не збирається. А ліс довкола взагалі нагадує декорації до артхаузного фільму: поламані конструкції з дитячого майданчика, біля яких пластикові пляшки з-під пива.

– Боляче дивитися на такий безлад, – обурюється кандидат у депутати до Тернопільської міської ради по округу №2 Ольга Рубас. – Я живу поруч і щоразу обурююсь, коли дивлюсь на все це. Крім того, як починає падати дощ, тут болото, калюжі, бо дороги не ремонтувалися тут роками. Чому міська влада, зі свого боку, «махнула рукою» на благоустрій цієї території? Це ж все – наше місто. І хочеться, щоб територія навколо ставу була облаштованою не лише у центральній частині, а й тут, на Загребеллі.

Мене дуже хвилює це питання і я буду домагатися очищення та облаштування маленького озерця на вулиці Чумацькій поруч із готелем «Галичина», а також вимагатиму організації системного догляду з боку комунальних служб за територіями довкола усього озера.

 

Така проблема є дуже актуальною для Тернополя, адже занедбаних ділянок, які мали б привертати увагу людей, хоча й знаходяться не дуже «на виду», достатньо в місті. Тому хочеться, щоб новообрані депутати, як добрі господарі, подбали про те, щоб прибрано було не лише там, де всі бачать чи помічають, а й по «закутках». Від цього наше місто лише виграє.

 

Тернопільська липаКоментарі закриті.