Для чого меру Львова зустрічатися з журналісткою-шовіністкою Оксаною Шкодою (фото)

Літо 2014 року. На сході України російські найманці вбивають наших солдат. У цей час на окупованих Росією територіях з’являється така собі журналістка Оксана Шкода.

Вона була помічником кума Путіна Віктора Медведчука в організації «Український вибір»  яка активно пропагувала проросійські та сепаратистські ідеї ще до російської агресії в Криму та на Донбасі. Тобто ідеологічно готувала грунт для розвитку в Україні сепаратизму. Пише tenews.te.ua

Згодом, у травні 2014 року Оксана Шкода була особистим помічником терориста Ігоря Гіркіна-Стрєлкова  бойовика Бабая, головорізи якого розпочали пряму військову агресію Росії на Донбасі, брала участь у катуваннях українських полонених.

Шовіністка Шкода позує на фото з Стрелковим-Гіркіним під час захоплення Слов’янська та Краматорська

Шовіністка Шкода позує на фото з Стрелковим-Гіркіним під час захоплення Слов’янська та Краматорська

Саме Оксана Шкода ще у квітні 2014 року закликала Путіна ввести війська і розпочати війну з Україною.

Сепаратистка Оксана Шкода з обожнює Путіна

Сепаратистка Оксана Шкода з обожнює Путіна

Пройшло декілька місяців і у липні 2014 році Оксана Шкода як одна з лідерів проросійських сепаратистів України, керівник так званого Міжнародного визвольного фронту «Російський вектор України»  загадує, як вона зустрічалася з мером Львова Андрієм Садовим.

Саме на інтернет сайті своєї «Об’єктивної Газети» вона заявляє, що наступним Президентом стане діючий мер Львова, при цьому уточнила, що Садовий стане саме Президентом «того, що залишиться» від України.

 

Як штатний працівник російських спецслужб Оксана Шкода очевидно знала про що говорила. Та й у соціальних мережах, починаючи з початку 2014 року активно обговорювали так званий «план Лемберг», який розробило ФСБ. Згідно цього плану, після відторгнення від України так званої «Новоросії» владу на решті частини України має взяти команда Андрія Садового.

Проросійська журналістка Шкода із головорізом Бабаєм

Проросійська журналістка Шкода із головорізом Бабаєм

Очевидно, дещо підкоригований «план Лемберг» Росія просуває і зараз. Цим пояснюється і наявність у партії «Самопоміч» величезних коштів на загальноукраїнську виборчу кампанію і присутність у штабах партії політконсультантів з Росії. Тернопільські ЗМІ неодноразово повідомляли про російських політтехнологів  які можуть здійснювати управління виборчою кампанією Тараса Пастуха і Самопомочі в Тернополі.
Також сепаратистка Оксана Шкода у своєму інтерв’ю повідомила, що  вона пишається знайомством з Медведчуком та Стрелковим.

Далі проросійська журналістка Оксана Шкода, говорить, що Садовий ненавидить “Свободу” та «укро-патріотів»: «Садовий – умный, профессиональный, перспективный политик и хозяйственник. Ненавистник ОПГ «Сволота» и разного рода бандформировний «а-ля укропатриот».  Я несколько дней была у него в гостях, встретил – просто супер!»

Садовий та Шкода
Виникає питання, як таку особу міг приймати у себе Садовий?

Оксана Шкода за горнятком кави із мером Львова Садовим

Оксана Шкода за горнятком кави із мером Львова Садовим

Таким чином, у Кремлі Садового не проти кандидатури Садового на посаді Президента України і «план Лемберг» існує. Потрібно зупинити реалізацію цього плану, адже Росія наступає на Україну не лише зі сходу, а й з заходу.

 Коментарі закриті.