Як на Тернопільщині ремонтують дороги

Про виконану та заплановану до кінця року роботу Служби автомобільних доріг області доповів начальник підприємства Богдан Юлик під час скайп-наради з головами РДА, яку 20 жовтня провів голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.

Він повідомив, що поточний ремонт доріг державного значення в області за цей рік здійснено на суму 131 млн грн. Тернопільщина, за його словами, займає шосте місце за кількістю виконаних робіт ямкового ремонту. Повідомили у Тернопільській ОДА.

«Це були ділянки на автодорогах Львів-Тернопіль, Кременець-Біла Церква, Бучач-Товсте, Гримайлів-Яблунів-Хоростківта інші. Цього року там замінили дорожнє покриття, – продовжив Богдан Юлик. – Також ми виступаємо замовником на 15-ти об’єктах комунальної власності, більшість яких уже готові на 95%. Ми вдячні головам РДА за співпрацю та сприяння. Це, зокрема, Підволочиська, Бучацька, Кременецька, Збаразька, Бережанська, Тернопільська РДА».

До ремонту доріг долучились і представники агрохолдингу «Мрія», вони закупляють матеріали для проведення робіт на суму понад 2 млн грн. Фінансують за ці кошти у першу чергу дороги, які найбільше експлуатуються великовантажним транспортом.

Як зазначив керівник області Степан Барна, додатковий ресурс для продовження ремонту доріг поступить, тож ремонт наступних у переліку доріг розпочнуть одразу після настання сприятливих погодних умов.

Богдан Юлик додав, що підприємство готове до роботи в зимовий період. Піщаними сумішами та сіллю забезпечені на даний більш, ніж на 50 % від планової потреби.Коментарі закриті.