Воїна АТО з Тернопільщини вшанували поминальною молитвою (фото)

У день загибелі збаражанина Тараса Михальського, 19 жовтня громадськість Збаразького району вшанувала пам’ять Героя.

На майдані Івана Франка відбувся жалобний захід на спомин про воїна, після якого громада, бойові побратими Тараса, його рідні і друзі вирушили до місця його вічного спочинку. Повідомили у Тернопільській ОДА.

На могилі захисника України священики відслужили панахиду за упокій його душі після цього заступник голови районної державної адміністрації Світлана Боднар, міський голова Роман Полікровський, громадськість району поклали квіти до могили Героя.

Нагадаємо, Тарас Михальський загинув 19 жовтня 2014 року на “бахмутській трасі”, коли разом із іншими військовослужбовцями їхав на допомогу бійцям 32-го блок-посту, оточеного сепаратистами. Лише 28 жовтня Тараса та його побратимів змогли по-християнськи похоронити на цвинтарі у Старобільську на Луганщині, як і багатьох інших невідомих солдатів. На могилі нашого земляка стояв хрест і табличка з написом «тимчасово неопізнаний солдат №325». 2 лютого 2015 року у Збаражі тисячі людей провели в останню путь патріота, воїна, вірного сина України, оператора-навідника 24-ї окремої механізованої бригади Тараса Михальського. 34-річного солдата-добровольця перепоховали у рідному місті через більш ніж три місяці після загибелі.Коментарі закриті.