Команда «Батьківщини» готова до активної роботи

покрова-002-1024x625Упродовж уже шістнадцяти років ВО «Батьківщина» офіційно представлена у кожному населеному пункті Тернопільської області.  Така тривала, як для України, діяльність партії свідчить про її чітку структурованість і відповідальність за свої слова та дії постійно, а не лише на час виборів. «Батьківщина» – єдина партія в Україні, яка піддавалася політичним репресіям режимом Януковича. На місцевих виборах 2010 року її фактично було виключено з виборчого процесу через технологію створення клону.

Такі методи щодо одного із своїх головних конкурентів, яким вважалася «Батьківщина», тодішня влада застосовувала не лише на Тернопіллі, а й на Львівщині, в Київській, Луганській та Кіровоградській областях. Тепер партія йде на вибори оновленою, готовою боротися так, як це робила на Майданах в кожному районі краю, в Тернополі, Києві, – за майбутнє нашого міста і всієї України.

З якою командою йде на вибори до міської ради Тернополя ВО «Батьківщина»

Відчуваючи відповідальність за долю Тернополя зокрема і держави загалом, ВО «Батьківщина» зайняла дієву позицію щодо місцевих виборів. Відтак, ті, хто цьогоріч балотуватиметься до міської ради – це стабільна команда, в складі якої в основному члени партії. Разом із тим, до неї «влилися» активісти, які «проявилися» за останні півтора року під час і після Революції Гідності.

batkivschyna-011Першим у списку затверджено Артимовича Андрія Івановича – завідувача відділенням анестезіології та інтенсивної терапії Тернопільського обласного перинатального центру «Мати і дитина», партійця з досвідом роботи у міській раді скликання 2006-2010 років, де він очолював фракцію ВО «Батьківщина». Щодо моментів, які запам’яталися за час їхньої діяльності, це те, що саме представники цієї політсили відстоювали право жителів міста на встановлення індивідуального опалення, рішення, що продаж землі у місті має здійснюватись виключно через процедуру аукціонів.

Разом із тим, реагуючи на нові виклики, які постають перед Україною, «Батьківщина» оновила свою команду, залучивши до діяльності, так би мовити, «свіжу кров». Відтак, з цими людьми прийшли і нові смисли та нові ідеї для втілення в життя. Так, у списку кандидатів до міської ради Тернополя – священики, волонтери, студенти, підприємці. Такий різноплановий підбір людей, наче лакмусовий папірець, проявив сфери життя нашого міста, які потребують змін, адже якщо громадяни хочуть іти у владу, то насамперед планують вирішувати ті питання, в яких найбільше компетентні.

Разом із тим, найболючішою проблемою, з якою ми зараз живемо, є війна на Сході України. Саме тому у списку «Батьківщини» – військові, які захищали наше мирне життя, відстоювали територіальну цілісність країни. Серед них – командир батальйну Катрук Володимир Федорович, голова громадської організації «Спілка бійців та волонтерів АТО «Сила України» Гладчук Зеновій Омелянович. Саме вони здатні відстоювати права тих, хто захищав Україну на Луганщині та Донеччині, адже знають про проблеми бійців з власного досвіду.

batkivschyna-002Серед кандидатів до міської ради є священик УГКЦ Храму Всіх Святих Українського народу Гринда Володимир Павлович. Це ще раз підтверджує, що «Батьківщина» завжди підтримувала і допомагала релігійним громадам області, вважаючи духовність однією з основ ментальності українського народу.

У списку «Батьківщини» – молодий підприємець, директор ПП «Термінал» Коваль Сергій Юрійович. Кандидат проживає на тому ж окрузі, по якому йде в депутати, – там народився, ходив до школи, там ростуть його діти. Відтак він ставиться до цього мікрорайону, як до свого дому, з дитинства реально бачачи всі проблеми, які потрібно вирішувати для його мешканців. Разом із тим, Сергій – самодостатня людина, яка сама дає собі раду в житті і знає, які перепони на шляху зустрічає на сучасному етапі малий бізнес. Тому є сподівання, що з його подачі проблеми підприємців будуть почуті.

У списку «Батьківщини» багато молоді, творчих людей: студентка ТНЕУ Антошків Анастасія Василівна, вихователь дошкільного навчального закладу №10 Ковалишин Анна Мирославівна, художній керівник Будинку культури села Плотича Заєць Тетяна Сергіївна.

Михайло Ратушняк – кандидат на посаду міського голови

batkivschyna-037На посаду мера Тернополя ВО «Батьківщина» підтримала відомого у місті політика, підприємця, мецената Михайла Ратушняка. Багато хто знає, що це не перша його спроба балотуватися на посаду міського голови. Проте саме тепер пан Михайло йде на вибори з командою однодумців, яка є авангардом патріотичної політичної сили в Тернополі. Крім того він має неабияку підтримку серед інтелігенції, підприємців, тернопільської громади загалом.

Завдання команди

Команда «Батькіщини» готова вирішувати проблеми кожної вулиці, кожного тернополянина. Для неї немає поділу на важливих і неважливих людей, більш потребуючих чи менш потребуючих допомоги чи сприяння мікрорайонів. Здебільшого, усі кандидати від ВО «Батьківщина» йдуть по тих округах, де проживають, а тому дуже добре ознайомлені з проблемами, які там існують. Команда з розумінням ставиться до усіх питань із життя тернополян, для когось, можливо, зовсім незначних, але для когось – глобальних, і реально знає, як їх вирішувати. Відтак, «Батьківщина» йде на ці вибори з перевіреними, вишколеними кадрами і новими перспективиними особистостями, прогресивними ідеями та планами, зі сподіваннями на краще для нашого міста і нашої держави.

 

 

Кандидати до Тернопільської міської ради від ВО Батьківщина

Округ Кандидат
перший кандидат Артемович Андрій Іванович
1 Боднар Микола Михайлович
2 Рубас Ольга Ярославівна
3 Ковалишин Анна Мирославівна
4 Мричко Віктор Володимирович
5 Бойко Віталій Васильович
6 Криницький Олександр Миколайович
7 Вовчук Наталія Володимирівна
8 Коваль Сергій Юрійович
9 Пінь Андрій Михайлович
10 Катрук Володимир Федорович
11 Стасів Михайло Ярославович
12 Тарас Андрій Ярославович
13 Четвертак Юрій Валерійович
14 Заяць Тетяна Сергіївна
15 Валіон Василь Богданович
16 Поврозник Петро Іванович
17 Василевич Ольга Олексіївна
18 Різник Олександра Мирославівна
19 Стахів Олег Володимирович
20 Щавінський Володимир Романович
21 Бульчинська Вікторія Петрівна
22 Ратушняк Михайло Михайлович
23 Сліпченко Микола Вікторович
24 Фрайнд Сергій Михайлович
25 Нечай Богдан Володимирович
26 Симів Андрій Петрович
27 Тицяк Олег Несторович
28 Павлючик Наталія Іванівна
29 Шайнюк Тарас Юрійович
30 Кухарський Андрій Любомирович
31 Прінь Юлія Ярославівна
32 Вересюк Юрій Павлович
33 Антошків Анастасія Василівна
34 Харжевська Галина Василівна
35 Підгурська Олександра Володимирівна
36 Гладчук Зеновій Омелянович
37 Крамарська Оксана Анатоліївна
38 Олійник Михайло Володимирович
39 Гринда Володимир Павлович
40 Шоломейчук Наталія Василівна
41 Муха Богдан Ярославович
42 Майкович Петро Миколайович

 

 Коментарі закриті.