Тернопільським воякам подарували концерт і вручили відзнаки (фото)

DSCN3826 (Копировать)З молитвою, піснею та думкою про мир – 15 жовтня у Тернопільський обласній філармонії провели концерт, приурочений святу Покрови Пресвятої Богородиці та Дню захисника України. В одному залі присутніми були як воїни УПА, так і солдати АТО, а завдяки кандидату на посаду міського голови Тернополя Михайлові Ратушняку артисти дарували свій талант дітям з особливими потребами та представники інших незахищених категорій населення.

Богородиця вважалася заступницею козацтва, а на свято Покрови у 1942 було засновано Українську повстанську армію. Тому зовсім невипадково у цей день ми вітаємо тих, хто, ризикуючи найдорожчим, своїми мужніми плечима заступає нас від ворога.

 – Ми недавно повернулися із зони АТО – нас змінили для короткого перепочинку, – розповідає командир батальйону територіальної оборони «Тернопіль» Володимир Федорович Катрук. –  І дуже приємно, що запросили на концерт, що не забувають. Ми виростали, рівняючись на учасників Великої Вітчизняної Війни та вояків УПА, котрі захищали наш край. З історії не викреслять ті події, які зараз відбуваються на Сході, і, можливо, майбутні  покоління будуть брати за приклад наші вчинки

катрук (2) (Копировать)

Проте ставлення до учасників АТО, воїнів добровольчих загонів та волонтерів є неоднозначним. «Їх статус, як і статус вояків УПА не є до кінця врегульованим державою, – стверджує керівник Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина» Василь Деревляний. – Ми вирішили нагородити тих бійців, волонтерів, хто дійсно заслуговує  цього з нагоди свята».

За мужність, самовідданість та зразкове виконання службового обов’язку, проявлені у боротьбі за незалежність України під час проведення Антитерористичної операції на Сході України, за представленням Тернопільської обласної організації партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» орденом «Честь і слава» нагородили Володимира Катрука, Михайла Стасіва, Анатолія Стасенюка, посмертно – бійців «Правого сектора» Степана Стефарука і Віктора Стефановича. Присутні стоячи вітали своїх героїв. Від голови єдиної офіційно волонтерської громадської організації на Тернопіллі «Спілка бійців і волонтерів АТО «Сила України» Зеновія Гладчука відзнаки отримали  десяток тернопільських бійців та волонтерів.

Марія Богданович, Тернопільська липа

Фото автораКоментарі закриті.