Пам’ятну дошку загиблому в АТО Олександру Черніченку відкрили на Тернопільщині (фото)

13 жовтня, в переддень Дня захисника України, у Підволочиській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відкрили пам’ятну дошку загиблому учаснику антитерористичної операції Олександру Черніченку.

 Капітан Олександр Черниченко загинув 29 березня 2015 року на Донеччині. Герой народився у Підволочиську, та закінчив початкову школу у Підволочиській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Повідомили у Тернопільській ОДА.

 Вшанувати пам’ять загиблого зібралася уся шкільна родина, бойові побратими, жителі селища, духовенство, керівництво району,  представники районного комісаріату.

Честь відкрити дошку була надана дружині та сину загиблого героя.  Після відкриття дошки всечесні отці її освятили.

Виступив районний комісар Володимир Кондратюк та заступник голови районної ради Микола Скуйбіда, який був особисто знайомий із загиблим героєм та розповів усім про його життєвий шлях.

 Також виступив голова районної державної адміністрації Борис Онищук, який зазначив, що в часи коли вороги посягають на цілісність нашої держави кращі сини та дочки народу стають на захист своєї землі та своїх співвітчизників і нащадки повинні завжди пам’ятати про їхній вклад в нашу незалежність.

Ця меморіальна дошка завжди нагадуватиме жителям селища про Олександра Черніченка, який поклав своє життя за свободу України, життя істинного патріота, воїна, захисника Вітчизни, пам’ять про нього житиме вічно у вдячних серцях.Коментарі закриті.