Тернопільщина: воїн АТО відвідав колонію

Напередодні державного свята Дня захисника України, яке відзначається 14 жовтня у день пресвятої Покрови Богородиці, водночас з Днем Українського козацтва, у Збаразькій виправній колонії управління ДПтС України в Тернопільській області (№ 63) з ціллю патріотичного виховання засуджених відбулася зустріч із захисником нашої держави.

До Збаразької виправної колонії (№ 63) завітав Гришко Володимир Федорович, який в травні 2015 року мобілізований п’ятою хвилею на строкову військову службу, а нещодавно прибув у відпустку. Він брав безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

В ході зустрічі Володимир Гришко поспілкувався з керівництвом установи та коротенько розповів про те, як проходить служба.

Після чого засудженим жінкам наш захисник розповів невеличку автобіографію, що вразила всіх присутніх, а саме: «ще до призову понад десять років працював вчителем фізики, математики, інформатики у Доброводівському ліцеї імені Олександра Смакули. В сільській місцевості забезпечував навчальний процес своєї улюбленої справи. В свої тридцять сім не думав, що буду служити, але коли Україна звернулася, то з розумінням поставився і був морально готовий до повістки та служби, я зрозумів, що потрібно стати на захист нашої єдності та суверенітету, на захист майбутнього наших дітей, адже я потрібний своїй країні і давайте захистимо Україну разом. Я вдячний усім небайдужим, це і волонтерам, представникам органів самоврядування, діткам, пенсіонерам, рідним за постійну підтримку».

Багато засуджених звернулося до Володимира Гришко із привітанням з нагоди Дня захисника України, із щирими побажаннями, словами подяки і підтримки.

Безумовно, патріотичне виховання – основа стабільного розвитку країни в майбутньому, і у засуджених повинно вироблятися відчуття гордості за свою Батьківщину та свій народ, пошану до його великих звершень і гідних сторінок минулого та теперішнього.

Людмила Леськів,

заступник начальника установи із СВПР

Збаразької виправної колонії (№ 63)

управління ДПтС України в Тернопільській областіКоментарі закриті.